Гіркін проколовся: Гордон про наслідки скандального інтерв'ю

МВС порушило справи за фактом вбивства українців, в яких зізнався Гіркін

Гіркін проколовся: Гордон про наслідки скандального інтерв'ю

Колишній ватажок бойовиків "ДНР" Ігор Гіркін в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону "наговорив зайвого про Росію", але при цьому врятував власне життя.

Про це Гордон розповів в ефірі каналу "Україна 24".

Журналіст процитував слова колишнього "прем'єр-міністра ДНР" Олександра Бородая про те, що "Гордон провів допит Гіркіна і Гіркін наговорив зайвого не тільки на себе, а й на Росію".

"Бородай сказав, що ці флешки зіграють в суді в Гаазі, і Гіркін зробив велику помилку, давши мені інтерв'ю. Без Бородая можна сказати, що ці флешки і знімання інформації з комп'ютера вже в суді в Гаазі працюють, і це тільки початок. І ви знаєте, що в Україні МВС відкрило кримінальні справи після мого інтерв'ю за фактом вбивств українців, в яких Гіркін зізнався. Три справи вже відкрито. Також відкриті кримінальні справи по Криму. Йде копітка робота", - підкреслив він.

Читайте також

При цьому Гордон зазначив, що Гіркін цим інтерв'ю вирішив питання порятунку власного життя.

"Він, будучи небажаним свідком для російського режиму, ходив щодня під страхом вбивства. Думаю, тепер з боку російської держави до нього не буде застосована найвища міра, тому що тим самим Росія підтвердить, що все сказане ним - правда. Давши свідчення мені, Україні і Нідерландам, він напевно проколовся, але, давши інтерв'ю, він врятував собі життя", - зазначив журналіст.

Популярні відео

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що його інтерв'ю з ексватажком бойовиків "ДНР" Ігорем Гіркіним для Кремля було "як серпом по яйцях", оскільки стало доказом російської агресії проти України.

Джерело Україна 24 Теги