Гордон розповів, як "загіпнотизував" Гіркіна під час інтерв'ю

За словами журналіста, гарне інтерв'ю - це завжди гіпноз

Гордон розповів, як "загіпнотизував" Гіркіна під час інтерв'ю

Відомий журналіст Дмитро Гордон заявив, що під час інтерв'ю з колишнім ватажком бойовиків "ДНР" Ігорем Гіркіним використовував навички психологічного впливу і навіть гіпнозу.

Про це журналіст розповів в ефірі "Україна 24", коментуючи слова Гіркіна, що його під час інтерв'ю намагалися "загіпнотизувати".

"Є професійні прийоми і таємниці, які не завжди можна обговорювати, але я неодноразово говорив, що хороше інтерв'ю - це завжди і гіпноз зокрема. Це шаманство, коли ти входиш в людину і починаєш жити з нею одним життям, пірнаєш в неї", - сказав Гордон.

Популярні відео

Журналіст зазначив, що його багаторічна дружба з гіпнотизером Анатолієм Кашпіровським "не пройшла повз".

"Він (Кашпіровський - ред.) дуже багато мені дав, і навичок психологічного впливу зокрема. Я вам скажу більше: ми з вами зараз розмовляємо, але гіпноз вже йде. Я не виключаю, що багато наших телеглядачів почнуть під нашу розмову засинати. Як сказав академік Павлов: гіпноз - це сон", - заявив він.

Читайте також: Інтерв'ю з Гіркіним: Гордон назвав ще три людини, з якими хоче говорити

Зазначимо, колишній ватажок бойовиків Ігор Гиркин після інтерв'ю Дмитру Гордону стверджував, що журналіст намагався його гіпнотизувати і поводився, як слідчий на допиті.

Нагадаємо, раніше журналіст-розслідувач Bellingcat Христо Грозєв заявив в ефірі каналу "Україна 24", що інтерв'ю журналіста Дмитра Гордона з колишнім лідером бойовиків "ДНР" Ігорем Гіркіним може стати матеріалом у міжнародному суді в Гаазі щодо збитого на Донбасі "Боїнга" MH17.

Джерело Україна 24 Теги