Провину пішохода в ДТП буде складно довести - адвокат про відеофіксацію

За словами юриста, доведеться залучати експертів-автомеханіків

Провину пішохода в ДТП буде складно довести - адвокат про відеофіксацію

Адвокат Андрій Стеблевський в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що винними в ДТП часто бувають пішоходи, але довести їх провину навіть при наявності відеофіксації буде складно.

"Не завжди пішоходи уважні при переході вулиці, ПДР зобов'язують пішоходів переконатися у відсутності небезпеки для себе при переході вулиці навіть на дозволяючий сигнал. І дуже часто у пішоходів бувають з цим проблеми, це призводить до аварій і того, що люди потрапляють до лікарні. Дуже часто створення небезпеки для дорожнього руху буває з боку пішоходів", - сказав адвокат.

Читайте також

За словами Стеблевського, вину пішохода в ПДР довести досить важко.

"Тут спрацьовують докази сукупності - може зіграти роль відеофіксація, показання свідків, але є ще важливий момент - навіть якщо провини водія начебто і немає, має значення встановлення того, чи міг водій уникнути наїзду на пішохода, тут вже відіграють роль висновки автотехніки, експертів" , - сказав Стеблевський.

Популярні відео

Нагадаємо, в Україні з 1 червня почала працювати відеофіксація порушень ПДР

Про те, чому краще заплатити штраф, ніж намагатися оскаржити його в суді, розповів автоюрист Андрій Вареник в ефірі каналу "Україна 24".

Джерело Україна 24 Теги