"Нормальний хлопець, спортсмен": журналісти поговорили з сусідами броварських стрільців

"Він спортсмен, міг побитися, але щоб стріляти – ніколи в житті"

"Нормальний хлопець, спортсмен": журналісти поговорили з сусідами броварських стрільців

За інформацією, кілька учасників стрілянини у Броварах живуть на Лівому березі Києва, у Дніпровському та Деснянському районах. Але більшість із них з Вінниччини. Про це – у сюжеті телеканалу «Україна 24».

Сусідка підозрюваного Валентина Корнійчука розповіла: «Працював він у нічному клубі діджеєм. Я вам нічого не скажу за бійки, за кримінал. Дитина як дитина. Дуже шкода, що так сталося».

Сусіди іншого підозрюваного Миколи Сапегіна теж здивовані. Сусід Олександр знає затриманого змалку. Каже, кулаків не розпускав, спілкувався завжди ввічливо: «Він (Сапегін – ред.) навіть наркоманів у під’їзді проводжав ввічливо. Типу хлопці, валіть звідси, будь ласка. Рідко навіть бив їх».

Популярні відео

Степан Томашевський – ще один затриманий спортсмен. Судячи з профілю у соцмережі, професійно займається боротьбою. Сусіди шоковані, такий хлопчина – і так вляпався: «Не вірю я, що він міг стріляти. Він спортсмен, міг побитися, але щоб стріляти – ніколи в житті. Повірте мені, нормальний хлопець».

Читайте також: Стрілянина в Броварах - колишній опер висунув несподівану версію

Батькам Дмитра Лучканя, що живуть у селі під Вінницею, ще геть нічого не зрозуміло: «Він на роботу поїхав, Я не знаю, куди. Він не говорив куди».

Нагадаємо, економічний експерт Віктор Скаршевський в ефірі каналу "Україна 24" пояснив масову стрілянину в Броварах переділом ринку перевезень.

Джерело Україна 24 Теги