Карантин в Україні: стало відомо, коли відкриють кінотеатри та санаторії

При відкритті установ зберігатимуться певні епідемічні обмеження

Карантин в Україні: стало відомо, коли відкриють кінотеатри та санаторії

В Україні з 10 червня почнуть відкривати різні установи, закриті через карантин. Зокрема, йдеться про кінотеатри, санаторії та дитячі табори.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" головний санітарний лікар України, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"Поступово впроваджуватиметься відкриття масових заходів. Перші культурні установи дозволять відкривати з 10 червня, зараз ми дивимося, що саме підпаде під це відкриття, але знову ж, з певними епідемічними обмеженнями. Зокрема, при відкритті буде обмеження не більше 1 особи на 5 кв. метрів", - сказав Ляшко.

Читайте також

Заступник міністра також повідомив, що санаторії працюватимуть з 10 червня, а стосовно дитячих таборів рішення ухвалюватиметься окремо.

"Під час літнього відпочинку в дитячих таборах і санаторіях відбуваються спалахи кишкових інфекцій, є ризик, що коронавірус об'єднається з інфекцією. Це додаткова госпіталізація дітей на ті місця, які призначені для хворих коронавірусною інфекцією. Міксування інфекцій призводить до зростання навантаження на лікарів. Ми цей ризик оцінюємо і будемо відслідковувати динаміку", - сказав він.

Популярні відео

Нагадаємо, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі каналу "Україна 24" також розповів, коли в Україні відновлять авіасполучення, перерване через карантин.

Джерело Україна 24 Теги