Запуск відеофіксації на дорогах - в поліції назвали перші результати

Систему фіксації ПДР випробовують у Києві та області

Запуск відеофіксації на дорогах - в поліції назвали перші результати

За перший день роботи відеофіксації на дорогах України камери зафіксували понад 35 000 порушень ПДР.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповів перший заступник начальника Департаменту Патрульної поліції України Олексій Білошицький.

"Понад 35 000 - це на 17:00, коли ми робили аналітичне зведення і збирали дані щодо зафіксованих правопорушень. Наступне зведення буде завтра. І також я хочу сказати, що на 17:00 понад 5 600 інформаційних файлів було оброблено поліцейськими, і по них було прийнято рішення", - повідомив правоохоронець.

Читайте також

За його словами, порушення швидкісного режиму - це основна причина ДТП з потерпілими і загиблими, тому поліція вирішила сфокусуватися на цьому виді правопорушень. Пізніше камери почнуть фіксувати і інші порушення ПДР, наприклад, проїзд перехресть на червоне світло.

"Пізніше будуть і інші, але спочатку треба розвинути цю систему. Поки ми запустили в Києві і області, є ще багато міст, областей і трас, де треба запустити камери. На мою думку, для системи такої складності перший день роботи був дуже хороший. Є нюанси, які будуть вирішуватися в подальшому. Порушень стало менше, бо водії знають про систему", - сказав Білошицький.

Популярні відео

Раніше автоюрист Володимир Володарський в ефірі каналу "Україна 24" розповідав про те, як можна оскаржити штрафи за відеофіксацію.

Джерело Україна 24 Теги