Мати в лікарні, вдома проблеми: стали відомі подробиці про "мінера" мосту Метро

У Національній поліції розповіли подробиці про чоловіка, який погрожував підірвати міст у Києві

Мати в лікарні, вдома проблеми: стали відомі подробиці про "мінера" мосту Метро

Стали відомі подробиці про людину, яка погрожувала підірвати міст Метро в Києві. Про це розповів керівник Національної поліції Андрій Крищенко на брифінгу з місця подій.

"Чоловік прописаний в Києво-Святошинському районі, село Вишневе, він 88 року народження. У нього є два дрібних адміністративних правопорушення, нічого кримінального за ним не було. Він говорив нескладно, конкретних вимог не було", - повідомив він.

Перед затриманням проводилися переговори з психологом, розповів голова Нацполіції. Коли був слушний момент, спрацював спеціальний підрозділ, мінера затримали, коли він відволікся. Спецпідрозділ використав службового собаку. У пакеті був муляж — земля, дроти, якийсь балон. На місце була викликана бригада психіатричної допомоги.

Крищенко зазначив, що візуально затриманий не був у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, але був у збуджений. Медики взяли проби, щоб встановити, чи був він п'яний або під впливом наркотиків. Відомо, що у нього мати в лікарні, є сімейні негаразди з родичами, йому ніде жити.

Популярні відео

Читайте також

Розпочато кримінальне провадження щодо неправдивого повідомлення про мінування. В операції було задіяно до 300 осіб, Нацгвардія, 2 катери, 10 патрульних автомобілів, бронеавтомобілі.

Додамо, як повідомив кореспондент "Україна 24" Юрій Чміль, всього операція тривала близько години. Самі переговори - близько 15 хвилин, пострілів не було чути всупереч інформації, яка з'явилася в соціальних мережах.

Джерело Україна 24 Теги