Мінування мосту Метро в Києві: з'явились нові деталі

Екстрені служби перевірять міст на наявність вибухонебезпечних пристроїв

Мінування мосту Метро в Києві: з'явились нові деталі

Патрульна поліція Києва повідомила про затримання зловмисника, який 1 червня погрожував підірвати міст Метро в Києві. Міст перекритий, на місці працюють екстрені служби, які повинні перевірити міст на наявність вибухонебезпечних пристроїв.

Подробиці розповів в ефірі каналу "Україна 24" журналіст та громадський активіст Владислав Антонов.

"Надійшла інформація про те, що може бути вибуховий пристрій на одному з мостів Києва. Зараз там рух повністю заблокований, перекритий патрульною поліцією, працюють всі відповідні служби. Я вважаю, що прямої загрози немає, але екстрені служби мають перевірити всю цю інформацію, перевірити міст на наявність вибухонебезпечних пристроїв. Це зазвичай займає декілька годин", - зазначив Антонов.

Журналіст порадив кивським автомобілістам не намагатися проїхати по мосту Метро і скористатися Північним або Дарницьким мостами.

Читайте також

Як розповів кореспондент "Україна 24" Юрій Чміль з місця подій, навіть після про затримання мінера, заходи безпеки не змінювали.

"Ми бачимо десятки, навіть сотні правоохоронців. Годину тому, коли з'явилася інформація про дзвінок мінера в поліцію, на місце з'їхалися десятки патрульних авто. Також працюють вибухотехніки, видно кілька автомобілів кінологів, швидку допомогу, пожежні служби, ДержНС. Щоб люди не могли підійти до мосту метро, ​​його охороняють кілька десятків нацгвардійців", - повідомив кореспондент.

Популярні відео

Зазначається, що поліція успішно провела спецоперацію. Спочатку кілька машин під'їхали до місця, де стояв чоловік з пакетом, через хвилин 10-15 поліція з ним поговорила і він здався. Поки про нього нічого не відомо. Рух через міст метро ще перекрито, не відновлено ​​роботу метро. Обіцяють, що після завершення спецоперації рух буде відновлено.

Нагадаємо, метро в Києві, як і в інших містах України, відкрилося після карантину 25 травня.

Джерело Україна 24 Теги