У Києві загрожують підірвати міст Метро: подробиці з місця подій

Через повідомлення про замінування порушено роботу метро, на місці працює поліція

У Києві загрожують підірвати міст Метро: подробиці з місця подій

У Києві невідомий погрожує підірвати міст Метро. Що відбувається на місці подій, розповів в ефірі каналу "Україна 24" кореспондент Юрій Чміль.

За його словами, рух транспорту через міст перекритий, на місці подій працює безліч поліцейських — кореспондент повідомив про декілька десятків автомобілів поліції. Одна з поліцейських машин стоїть посеред мосту — можливо, саме там ведуть переговори з чоловіком, який тримає в руках пакет, стверджуючи, що там вибухівка. Приїхали вибухотехніки, кілька пожежних машин та два автомобілі швидкої допомоги.

Червона гілка метро через перекриття працює лише частково, порожні вагони стоять на станції метро "Дніпро", а пасажирів попросили вийти з метрополітену.

 

Популярні відео

Повідомлення про замінування мосту надійшло від невідомої людини, яка заявила, що знаходиться на мосту Метро і може підірвати його в будь-який момент. У зв'язку з повідомленням про замінування мосту червона лінія метро працює від станції Академмістечко до станції Арсенальна і від станції Лісова до станції Дарниця.

Прямі включення з місця подій - в прямому ефірі телеканалу "Україна 24".

Нагадаємо, метро в Києві, як і в інших містах України, відкрилося після карантину 25 травня.

Джерело Україна 24 Теги