"Укрзалізниця" пустила потяги: їздити доведеться по-новому

В Україні поновлюються пасажирські залізничні перевезення

"Укрзалізниця" пустила потяги: їздити доведеться по-новому

"Укрзалізниця" з червня пустить 42 поїзди, а також приміські електрички — це приблизно третина звичайного обсягу перевезень. Перший поїзд після карантину вже вирушив уранці 1 червня з Київського вокзалу о 6.10. Про те, як тепер їздитмуть пасажири залізниці, розповіла журналістка Тетяна Гаврилюк в сюжеті каналу "Україна 24".

Раніше повідомлялося, що перевозити пасажирів будуть тільки в купейних та СВ вагонах, але на брифінгу керівництво "Укрзалізниці" повідомило, що будуть пускати й в плацкарти. Розміщувати пасажирів будуть в шаховому порядку — одна людина на бічному місці, дві в секції з чотирьох місць. Виняток можуть зробити тільки для родини, яка їде разом — її членам можна розміщуватися поряд.

Потяги "Укрзалізниця" буде обробляти дезинфектором до і після кожного рейсу. У вагонах поїздів встановлені санітайзери, людей пускають тільки в масках, на вході будуть вимірювати температуру. Якщо у пасажира буде підвищена температура, поїхати не дозволять, залишиться тільки здати квиток. Ще один цікавий захід — провідники не продаватимуть чай і каву. У поїздах нічного проходження можна буде купити тільки воду в пляшках.

Читайте також

Популярні відео

Раніше експерт з пасажирських перевезень Олександр Красноштан в ефірі каналу "Україна 24" розповів про стан пасажирських вагонів "Укрзалізниці".

Джерело Україна 24 Теги