Для перевертнів у погонах треба повернути смертну кару – ексголова СБУ про Кагарлик

Наливайченко СБУ вважає, що потрібно повністю перевірити всю вертикаль поліції в Київській області

Для перевертнів у погонах треба повернути смертну кару – ексголова СБУ про Кагарлик

Про скандал у Кагарлику, де двох поліцейських підозрюють у побитті та зґвалтуванні жінки, висловився нардеп від фракції "Батьківщина", ексголова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі каналу "Україна 24".

"Для перевертнів у погонах, які вчинили не просто злочин, а звірячий злочин... як професіонал, я підтримую, що цей (Кагарлицький – ред.) підрозділ має бути розформований. Далі має бути перевірена вся вертикаль по Київській області відповідного підрозділу поліції. Чому, знаючи, що таке відбувається, не доповідалося, чому не спрацювала внутрішня безпека Нацполіції", — сказав він.

Наливайченко розповів, яке покарання вважає доцільним за такі злочини.

"І ще одне, я би провів через детектор брехні всю цю вертикаль, щоб кожен з них відповів: знали не знали, чому не повідомляли та чи це не поодинокий випадок. І тільки після цього вирішувати, залишати того чи іншого керівника у Київській області чи змінювати. Для цих перевертнів я би повернув смертну кару. Зараз вона скасована, але відповідальність має бути максимальна", — зазначив він.

Читайте також

Популярні відео

Нагадаємо, в місті Кагарлик жінка звернулася в місцеву лікарню. Вона розповіла, що її побили та зґвалтували двоє співробітників поліції, які викликали її на допит як свідка у справі про крадіжку майна. Після інциденту підозрювані поліцейські були затримані, відділення поліції розформували.

Джерело Україна 24 Теги