Стрілянина у Броварах: стало відомо, за що відсторонили голову поліції Вінницькій області

Керівництву поліції закидають грубі прорахунки в роботі

Стрілянина у Броварах: стало відомо, за що відсторонили голову поліції Вінницькій області

Главу поліції Вінницькій області відсторонили, тому що правоохоронці пропустили виїзд з міста озброєних людей, які пізніше брали участь в перестрілці в Броварах. Про це заявив директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко в ефірі каналу "Україна 24".

"Вінницька поліція "прохлопала" виїзд з Вінниці великої групи озброєних зловмисників на декількох транспортних засобах, здається три мікроавтобуси. Безумовно, таке неприпустимо. Вінницька поліція мусила про це знати та діяти на упередження.

Є велика система оперативної, агентурної роботи. Якщо люди збираються в такій кількості з такою кількістю зброї... Бо за наслідком стрілянини в Броварах лише 16 одиниць вогнепальної зброї було вилучено. І до сих пір обираються запобіжні заходи в Броварах. 12 чи 13 зловмисників отримали два місяці під вартою безальтернативно, без права застави", — сказав він.

Шевченко розповів, як би мала діяти поліція за таких обставин.

"Безумовно, вінницька поліція мала знати, що така велика група виїжджала з області. Вони мали перешкодити цьому, покласти на землю, якщо треба, вилучити все і не допустити їх приїзду в Бровари", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Нагадаємо, у Вінниці відсторонили від роботи керівника обласної поліції Юрія Педоса та двох його заступників. Перед цим виявилося, що групи жителів Вінницької області брали участь у перестрілці в Броварах Київської області.

Нагадаємо, стрілянину в Броварах прокоментував глава МВС Арсен Аваков.

Джерело Україна 24 Теги