"Поліцейським важко" — у МВС прокоментували скандал в Кагарлику

Спікер МВС заявив, що потрібно зробити висновки і продовжити роботу

"Поліцейським важко" — у МВС прокоментували скандал в Кагарлику

Скандал у Кагарлику, де двоє поліцейських підозрюються у катуванні та ґвалтуванні жінки у відділку, прокоментував директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко в ефірі каналу "Україна 24".

"Тут головне – системність чи поодинокість. У нас такі випадки поодинокі. І головне — це реакція системи на такі випадки. Поліцейська робота дуже тяжка – це інколи заходи примусу, заходи насилля. І поліцейському важко. Бо з одного боку треба виконати роботу, а з іншого боку не перейти ту межу, де ти, влаштовуючи захід примусу, переходиш межу закону і сам стаєш злочинцем", — сказав він.

Шевченко вважає, що такі злочини можуть відбуватися і в більш благополучних країнах.

"Після кожного такого випадку збираються всі докази, проводиться розслідування. Все відкрито. Ми маємо терпіти, робити висновки та продовжувати роботу. В будь-якій країні хороший, навчений, професійний поліцейській може збитися на такий злочин", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Нагадаємо, в місті Кагарлик жінка звернулася в місцеву лікарню. Вона розповіла, що її побили і згвалтували двоє співробітників поліції, які викликали її на допит в якості свідка у справі про крадіжку майна. Після інциденту підозрювані поліцейські були затримані, відділення поліції розформували.

Джерело Україна 24 Теги