На здоров'я не скаржиться - в МЗС розповіли про новини у справі Марківа

Представниця МВС розповіла, коли відновляться слухання у справі українського нацгвардійця

На здоров'я не скаржиться - в МЗС розповіли про новини у справі Марківа

Про хід справи українця Віталія Марківа, який був засуджений в Італії до 24-річного ув'язнення, розповіла заступниця начальника управління консульського забезпечення департаменту консульської служби МЗС Олена Ялова

"Дипломатична консульська служба докладає максимум зусиль від моменту затримання Марківа. Це і консульські відвідування і сприяння у розмові з рідними, надання дозволів на відвідування Віталія. Ми отримуємо щотижневу інформацію на підставі наших консульських зв’язків за кордоном, які мають зараз з ним розмову, адже через коронавірус заборонені відвідування. Вони також тримають ситуацію на особистому контролі, спілкуються з адвокатами Марківа", — сказала вона.

Наразі відомо, що з 18 травня Апеляційний суд Мілана відновлює роботу. І найближчим часом стане відома дата, коли справа розглядатиметься, розповіла Ялова.

"До цього передбачалося, що справа буде розглядатися в кінці квітня – на початку травня. Але ми знаємо, що ситуація з коронавірусною інфекцією внесла свої корективи, і на жаль розгляд справи Марківа було відкладено. Водночас докладається максимум зусиль на підтримку нашого співвітчизника. Передаються листи підтримки, тощо. З огляду на інформацію, яку ми маємо, у Віталія немає скарг на умови перебування, на стан здоров’я. Він дякує всім за підтримку", — сказала вона.

Читайте також

Популярні відео

Нагадаємо, минулого року суд італійського міста Павія визнав винним нацгвардійця Віталія Марківа, якого звинуватили в причетності до вбивства італійського фотографа Андреа Рокелле на Донбасі у 2014 році. Марківа засудили до 24 років ув'язнення.

Джерело Україна 24 Теги