Водії заблокували кордон - прикордонникам довелося викликати посилення

На кордоні з Угорщиною водії протестували проти нових митних правил

Водії заблокували кордон - прикордонникам довелося викликати посилення

Ситуація на кордоні стабілізувалася після блокування дороги водіями через перевірки. Про це розповів речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі каналу "Україна 24"

"На цей час ситуація (на пункті пропуску "Тиса" на Закарпаті) стабілізувалася. Фактично встановилися пропускні операції. До цього окремі громадяни, які очікували на оформлення своїх транспортних засобів, які перевозять вантажі, товари в Україну, блокували в'їзні шляхи в пункт пропуску, що фактично унеможливило будь-які пропускні операції – вони нікого не впускали та не випускали з пункту пропуску. Їхнє невдоволення стосувалося не прикордонного оформлення, а інших контрольних служб, які знаходяться в пункті пропуску і діють згідно з чинним законодавством", — сказав він.

Демченко розповів, яких заходів вжили прикордонники для стабілізації ситуації.

"Аби не допустити жодних провокацій, Держприкордонслужба, оскільки ми відповідаємо за режим в пункті пропуску і щоб не було жодних провокативних дій під час перетину кордону, в тому числі щоб не було незаконного перетину – ми стягнули туди додаткові сили, аби ситуація не вийшла з-під контролю. 

Контрольно-пропускні процедури поновилися, громадяни можуть вільно рухатися через пункт пропуску «Тиса». Туди виїхав голова Держприкордон служби разом з представником митної служби з Києва, щоб вплинути на ситуацію і щоб в майбутньому такі випадки не виникали", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше водії транспортних засобів заблокували роботу пункту пропуску "Тиса" на кордоні з Угорщиною на знак протесту проти нових правил митного оформлення посилок.

Джерело Україна 24 Теги