Правоохоронна система змінюється - нардеп про скандал в Кагарлику

Факт був зафіксований, і двоє злочинців наразі затримані

Правоохоронна система змінюється - нардеп про скандал в Кагарлику

Народний депутат, позафракційна, Вікторія Гриб в ефірі телеканалу «Україна 24» озвучила свою точку зору щодо скандалу в Кагарлику.

«Резонансний злочин в Кагарлику. Двоє виродків поліцейських поглумилися і побили молоду жінку. Перше враження - шок. Сволота і злочинці. Невже вся наша система МВС залишається такою ж, якою вона була в минулі роки» - зазначила Гриб.

Читайте також: "Такий Кагарлик є в кожній області": нардеп про скандальний злочин

Однак, за її словами, ще не все втрачено для іміджу правоохоронної системи.

«Трішечки подумавши, проаналізувавши ситуацію, я розумію, що ще не все втрачено. Від заяви потерпілої не відмахнулися, не стали боротися за так звану честь мундира. Факт був зафіксований, і двоє злочинців зараз затримані. Ціле відділення розформовано. Я дуже сподіваюся, що це позитивний сигнал до того, що наша правоохоронна система все-таки змінюється, і правду можна буде знайти», - наголосила народний депутат.

Популярні відео

Нагадаємо, в місті Кагарлик жінка звернулася до місцевої лікарні. Вона розповіла, що її побили і зґвалтували двоє співробітників поліції, які викликали її на допит в якості свідка у справі про крадіжку майна. Після інциденту підозрювані поліцейські були затримані, відділення поліції розформували.

Нардеп від фракції "Слуга народу", голова комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що комітет збирається на закрите засідання, щоб з'ясувати: ситуація в Кагарлику - це системне явище в цьому поліцейському підрозділі чи окремо взятий випадок.

Джерело Україна 24 Теги