Готові до будь-яких завдань - експерт про космічну програму України

Україні потрібна чітка державна політика у космічній галузі, зазначив експерт

Готові до будь-яких завдань - експерт про космічну програму України

Потенціал України в космічній галузі дозволяє їй вирішувати будь-які завдання аж до створення власного космодрому.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" головний конструктор, начальник конструкторського бюро "Південне" з проектування ракет-носіїв і ракетно-космічних комплексів Максим Дегтярьов.

"Космічна діяльність, якщо її розкласти на складові, це, як мінімум, міжнародне співробітництво та участь у глобальних міжнародних проектах, а друга складова - це національні інтереси і, зокрема, національна безпека. Поточний стан космічної галузі такий, що будь-яку актуальну задачу, яку нам формулюють державні органи, наші підприємства, і КБ "Південне" зокрема, готові вирішувати. Готові братися за будь-які завдання, зокрема за створення власного космодрому", - зазначив Дегтярьов.

Читайте також

За його словами, Україні потрібно починати з формулювання чіткої державної політики в космічній галузі.

"Повинні бути визначені завдання, методи їх вирішення. І на основі цього, на основі аналізу стану галузі, стану фактичного підприємства, його потенціалу може бути і повинен бути визначений обсяг потрібного фінансування. Нам потрібна системна державна політика, яка б враховувала усі спектри космічної діяльності, зокрема і нацбезпеку, і національні інтереси і розширення і поглиблення міжнародної співпраці", - заявив він.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше координаторка космічних проектів компанії "Ноосфера" Наталія Боротканич в ефірі каналу "Україна 24" назвала причину, чому Україна ніколи не побудує власний космодром.

Джерело Україна 24 Теги