Спалах коронавірусу в українському футболі: стали відомі подробиці

COVID-19 знайшли у гравців і персоналу ФК "Карпати"

Спалах коронавірусу в українському футболі: стали відомі подробиці

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко в ефірі "Україна 24" прокоментував ситуацію в футбольному клубі "Карпати", який скасував гру в чемпіонаті України через спалах коронавірусу.

"На даний момент є підтвердження, що у двох футболістів і одного працівника клубу "Карпати" підтвердилося зараження COVID-19, хоча зранку було шість осіб під питанням. Зараз там працюють делегати Української асоціації футболу, щоб у понеділок вся команда в повному складі ще раз пройшла тестування. Було прийнято рішення про перенесення матчу "Карпати" - "Маріуполь", - сказав глава УАФ.

За його словами, з інцидентом у Львові "буде розбиратися комісія, яка проаналізує ситуацію".

"Є медичний протокол. Якщо всі команди будуть його дотримуватися, то таких випадків має бути мінімум. Ми знаємо про такі випадки в клубах в Європі. Ми через це повинні пройти. Звичайно ж, у першу чергу ми будемо турбуватися про безпеку наших футболістів, арбітрів, всіх учасників матчів, щоб не було випадків зараження і чемпіонат можна було дограти", - зазначив Павелко.

Популярні відео

Як відомо, 30 травня в Україні відновлюється футбольний чемпіонат, перерваний через карантин. У суботу відбудуться три матчі Української прем'єр-ліги.

Водночас, керівництво УПЛ ухвалило рішення скасувати матч 24-го туру "Карпати" - "Маріуполь" через позитивні результати на COVID-19 у деяких гравців і персоналу львівського клубу.

Джерело Україна 24 Теги