Ситуація напружена - мер Чернівців про коронавірус у місті

Місто поки виконало тільки одну з трьох вимог для пом'якшення карантину

Ситуація напружена - мер Чернівців про коронавірус у місті

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук в ефірі каналу "Україна 24" розповів про ситуацію з захворюваністю на коронавірус у місті і прокоментував можливість послаблення карантину.

"Ми не змогли послабити карантин. Статистика показує, що коронавірус нас не відпускає, хоча є незначне падіння. Сподіваємося, що воно стане тенденцією. З 1 червня відновлюємо роботу міського автобусного транспорту в умовах спеціальних перевезень. Є вільні місця в лікарнях, це не може не тішити. Але ситуація ще достатньо напружена", - розповів мер.

Читайте також

Каспрук зазначив, що за останній тиждень ситуація дещо покращилась.

"В трьох міських лікарнях у нас була дуже велика проблема, лишалося кілька вільних ліжок. За останній тиждень ситуація покращилась, близько 35-40 ліжок вільних є. Госпіталізацій стає трошки менше. За показником тестування ми вже вийшли з карантину, але, на жаль, не вийшли за показником нових захворювань і заповненості ліжок", - сказав він.

Міський голова Чернівців також прокоментував можливість послаблення карантину:

"Як мінімум тиждень нам потрібен, щоб ми побачили динаміку, і тоді ми зможемо говорити про послаблення".

Популярні відео

Нагадаємо, раніше лікар-інфекціоніст Володимир Курпіта в ефірі каналу "Україна 24" розповів, чим можуть бути спровоковані високі показники захворюваності на коронавірус в Україні.

Джерело Україна 24 Теги