Новий поворот у справі Стерненка: Венедиктова відреагувала

Генеральний прокурор повинен займатися системними нападами, зазначила Ірина Венедиктова

Новий поворот у справі Стерненка: Венедиктова відреагувала

Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова в ефірі каналу "Україна 24" не підтвердила інформацію щодо підписання підозри одеському активісту Сергію Стерненку.

"Мені невідомо про те, що підписано підозру, але знову-таки, я намагаюся не заглиблюватися в цю справу, тому що вона отримує дивне забарвлення. Мені здається, що генеральний прокурор повинен займатися системними нападами і системною проблематикою. В даному випадку, у мене абсолютно в курсі заступник, який курує цей напрямок. Я думаю, ці питання треба адресувати йому", - заявила генпрокурор.

За словами Венедиктової, їй "невідомий факт того, що підозру підписано, вручено або що-небудь ще".

Читайте також

Раніше нардеп від партії "Голос" Соломія Бобровська повідомила, що прокурор, який відмовився підписувати підозру Сергію Стерненку через необґрунтованість і упередженость, був переведений в інший підрозділ. Замість нього підозру нібито підписав інший прокурор.


Популярні відео

Як відомо, на Сергія Стерненка в 2018 році в Одесі було скоєно три напади. Під час останнього активіст застосував ніж і вбив одного з нападників.

Генпрокурор Ірина Венедиктова раніше заявляла, що підозра Стерненку буде оголошена в будь-якому випадку, питання лише в кваліфікації: умисне вбивство або перевищення необхідної оборони.