Динаміка колосальна — Венедиктова про справи Майдану

Генеральний прокурор заявила, що суспільство може бути не готове до результатів розслідувань справ Євромайдану

Динаміка колосальна — Венедиктова про справи Майдану

Про те, як йде розслідування справ Майдану, розповіла генеральний прокурор Ірина Венедиктова в ефірі каналу "Україна 24".

"Мені здається, що ми дуже просунулися в цих справах. Якщо навіть подивитися сайти ДБР і Офісу генпрокурора — скільки видається підозр, складається обвинувальних актів. Динаміка колосальна, але чи готове суспільство отримати цю динаміку? Тому що правоохоронці зараз йдуть рівно, тримають сторону закону. І що ми бачимо? Тут ви затримали "омегівця" — підіймається бунт, затримали людину, причетну до інших подій - знову підіймається бунт. Коли громадянське суспільство бере на себе функції прокурора, адвоката і бога - складно працювати. Але робота йде", — сказала вона.

Венедиктова вважає, що з питання справ Майдану суспільство повинно визначитися.

"Що стосується справ Майдану, потрібно, напевно, зробити такий громадянський договір. Або ми хочемо знати правду і сприймаємо її, або давайте ми не будемо займатися деклараціями. Правоохоронці не займають чиюсь сторону, вони проводять розслідування. Вони не можуть замовчувати. Ми отримаємо відповіді, слідство просувається", - сказала вона.

Читайте також

Популярні відео

Джерело Україна 24 Теги