Стрілянина в Броварах: з'явилися нові дані про "війну перевізників"

В Київській ОДА розповіли про умовний поділ на легальних і нелегальних перевізників

Стрілянина в Броварах: з'явилися нові дані про "війну перевізників"

Легальні пасажирські перевізники, що працюють у Броварах, заявили про свою непричетність до інциденту з масовою стріляниною в місті 29 травня.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповів голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

"Останні конкурси на перевезення на цих маршрутах були більше року тому. Якщо ми говоримо про легальних і нелегальних перевізників - є умовний поділ. Легальні мають з нами договори на організацію перевезень, платять податки, відповідають вимогам. Нелегальні стають на певні місця, забирають пасажирів, не маючи на це ніякого права. Є договори з двома перевізниками, ми їх сьогодні викликали на оперативну нараду, вони нам підтвердили, що не мають до цього відношення", - зазначив Володін.

Читайте також

За його словами, конкурс на перевезення проводиться раз на 5 років, розробляються маршрути за поданням місцевих органів влади.

"Скарги надходять на легальних перевізників, яких ми повинні перевіряти. Нелегали - це не компетенція ОДА", - додав голова Київської ОДА.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко в ефірі каналу "Україна 24" розповів, яке покарання загрожує учасникам стрілянини в Броварах.

Джерело Україна 24 Теги