Щоденно в Україні бачимо страшні речі — Венедіктова про стрілянину в Броварах

Генеральна прокурорка прокоментувала "війну" між приватними перевізниками

Щоденно в Україні бачимо страшні речі — Венедіктова про стрілянину в Броварах

Злочини, які подібні до стрілянини в Броварах, викликані соціально-економічними причинами. Про це заявила генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова в ефірі каналу "Україна 24".

"Всі інциденти, які трапляються останнім часом в нашій країні, говорять про те, що в державі зростає рівень злочинності, і з цим правоохоронці повинні працювати дуже щільно і плідно. Але не варто забувати, що всі ці випадки - об'єктивна закономірність внаслідок тих процесів, які були закладені до цього. Ми бачимо останні два тижні страшні речі практично щодня: то у нас жінка проходить по Харкову зі страшною ношею, то на Житомирщині відбувається таке ... Тому, звичайно, як генпрокурор я буду на це реагувати", — сказала вона.

Венедіктова повідомила, що в четвер буде координаційна рада з представниками правоохоронних органів, керівниками ДБР, МВС, СБУ, і там будуть ставитися конкретні питання і встановлюватися терміни та способи реагування

"Ми вже на сьогоднішній момент розуміємо мотиви, правоохоронці спрацювали дуже швидко. Правоохоронна система за фактом швидко реагує. Але те, як буде далі, залежить від соціологічних, економічних обставин у державі. Тому, звичайно, потрібно працювати на запобігання подібних випадків", — сказала вона.

Читайте також

Популярні відео

Раніше про хід розслідування справи щодо стрілянини в Броварах розповідав в ефірі каналу "Україна 24" радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Іван Варченко.

Джерело Україна 24 Теги