"Тіушки кажуть, кому їхати": нардеп про війну перевізників у Броварах

Місцева влада довгий час закривала очі на конфлікт, стверджує Олександр Качура

"Тіушки кажуть, кому їхати": нардеп про війну перевізників у Броварах

Народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Качура в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що стрілянина в Броварах вранці 29 травня сталася тому, що місцева влада кришує нелегальних перевізників і тітушок.

"Я сьогодні, коли інформація отримала розголос, зв'язався з деякими операторами у місті. Мені сказали, що такі випадки не поодинокі. Є маршрутки, які працюють нелегально. Але є ті, хто працює легально – платять податки, беруть участь у закупівлях, укладають відповідні договори, відповідають стандартам. Але вони не можуть працювати", - заявив нардеп.

Читайте також

Депутат наголосив, що місцеві правоохоронні органи "бачили це все і нічого не робили, не протидіяли".

"За моєю інформацією, правоохоронні органи, місцеві органи влади отримують відсоток. Вони просто закривають очі на те, що паралельно маршрутки працюють в абсолютно нелегальний спосіб… Стоять хлопці-тітушки і кажуть жителям міста – не сідай на цю маршрутку, сідай на сусідню, яку треба. Дішло до абсурду, конфліктна ситуація накалилася в останні дні", - заявив Качура.

Популярні відео

Нагадаємо, економічний експерт Віктор Скаршевський в ефірі каналу "Україна 24" пояснив масову стрілянину в Броварах переділом ринку перевезень.

Джерело Україна 24 Теги