Війна йде давно, влада закриває очі — депутат про стрілянину в Броварах

Депутат Броварської міськради розповів про давню проблему з приватними перевізниками

Війна йде давно, влада закриває очі — депутат про стрілянину в Броварах

У Броварах вранці 29 травня сталася масова стрілянина за участю приблизно сотні людей. Ситуацію прокоментував депутат Броварської міськради Андей Саук в ефірі каналу "Україна 24".

"Проблема давня, війна йде давно, маршрутки підпалюють. Облрада і міськрада закривають на це очі, тут перетинається багато інтересів. У Броварах немає комунального транспорту, тільки приватний, і виникають конфлікти, нелегальні перевізники возять людей прямо від стін міської ради. Місцева влада не зацікавлена ​​у вирішенні конфлікту, в Броварах міськрада розв'язує питання перевезень монопольно. Поліція не може впоратися з ситуацією, міський відділ укомплектований наполовину", — розповів він.

Депутат розповів, які заходи можна вжити, щоб уникнути подібних подій в майбутньому.

"Є пропозиція до мера — ввести модель, яка працює в цивілізованих країнах, коли перевізники не отримують грошей, вони йдуть до бюджету, це громадський транспорт. Наша модель приречена на такі результати, коли ми бачимо перестрілку. Ми ініціюємо позачергову сесію", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Нагадаємо, стрілянина в Броварах сталася за участю осіб, які займаються пасажирськими перевезеннями. Поліція вилучила близько десятка одиниць зброї, 11 осіб затримано. Також в Нацполіціі розшукують автомобілі, які зникли з місця події.

Джерело Україна 24 Теги