На каналі "Україна 24" відбудеться прем'єра ранкового шоу "Сьогодні. Ранок. Вихідний"

Ведучою нового ранкового шоу стала Юлія Галушка

На каналі "Україна 24" відбудеться прем'єра ранкового шоу "Сьогодні. Ранок. Вихідний"

Вже 30 травня на головному інформаційному каналі «Україна 24» вперше стартує ранкове шоу «Сьогодні. Ранок. Вихідний». Вестиме програму відома ведуча Юлія Галушка, яка старанно готується до того, що ціла країна прокидатиметься разом з нею. Програма виходитиме у вихідні з 8:30 до 11:00.

«У нас була дуже важлива мета — створити унікальне ранкове шоу, яке буде не просто розважальним, а інформаційним. Новинні канали рідко працюють з подібними продуктами, але ми хочемо бути ближчими до щоденних потреб глядачів, і готові до експериментів. Над форматом працювала команда професіоналів, яким вдалося створити інформаційний продукт з акцентом на корисність для кожного українця», — сказав головний редактор «Новинної Групи Україна» Юрій Сугак.

Ведучою нового ранкового шоу стала Юлія Галушка. У Юлії величезний досвід у медійній сфері, вона — професійний журналіст. Для ведучої головне — глибоко орієнтуватися в усьому, що потрібно розповідати глядачеві з екрана. Тепер разом з Юлією глядачі починатимуть вихідні легко та з користю.

«Сьогодні. Ранок. Вихідний» — ранкове інформаційно-розважальне шоу каналу «Україна 24», у якому буде кілька спеціальних розділів: про здоров'я, кулінарію, стосунки, спорт та технології. Основним акцентом кожного розділу стане корисність та ефективність рекомендацій. 

«Сьогодні. Ранок. Вихідний» — це передусім про позитив та користь. Наше завдання — надихнути, підбадьорити людей̆ у цей̆ непростий̆ час. Ми наповнимо суботи та неділі важливою і пізнавальною інформацією, до новин додамо лайфхаки і поради експертів: як найкраще провести цей̆ вихідний̆ у різних куточка України, чим розважитись і на що звернути увагу. Ранкові шоу вихідного дня в Україні рідкість. Проєкт «Сьогодні. Ранок. Вихідний» на каналі «Україна 24» заповнить цю інформаційно-розважальну нішу. З нами ви точно не проспите вихідні», — ділиться ведуча Юлія Галушка

Прокидайтеся разом з «Сьогодні. Ранок. Вихідний» вже з 30 травня на головному інформаційному каналі країни — «Україна 24»!

Джерело Україна 24 Теги