У Києві відкриваються ТРЦ: що вирішили з масками і перевірками температури

Представник одного з торгових центрів розповіла, кому можна буде ходити по магазинах

У Києві відкриваються ТРЦ: що вирішили з масками і перевірками температури

У Києві з 30 травня починають працювати торгово-розважальні центри. Про підготовку до відкриття і заходи безпеки розповіла PR-директор ТРЦ Тетяна Атаджанова в ефірі каналу "Україна 24".

"На всіх вхідних зонах буде температурний скринінг, охорона перевірятиме температуру. Людина обов'язково повинен бути в масці. Перед входом стоятиме маскомат, де можна купити будь-яку маску, і дезінфектор. В цілому у нас по ТРЦ встановлено близько 40 дезінфекторів", — розповіла вона.

Атаджанова також повідомила, що в приміщенні проводиться планова обробка і прибирання.

"Раз на 24 години проходить повна обробка комплексу сильним дезінфектором із захистом на основі колоїдного срібла, раз на 3 години миття підлоги та раз на годину обробка місць, куди люди можуть торкатися руками: дверні ручки, ескалатори. Також ми обмежили кількість пасажирів у ліфтах", — сказала вона.

У ТРЦ були готові до відкриття ще 11 травня, додала Атаджанова. За її словами, в їхньому торговельному центрі відкриваються абсолютно всі магазини.

Читайте також

Популярні відео

Раніше народний депутат України від фракції "Батьківщина" Костянтин Бондарєв розповів в ефірі "Україна 24", що громадський транспорт в Україні через карантин зіткнувся з великою проблемою.

Джерело Україна 24 Теги