Роздовбайство і збитки — нардеп розкритикував відоме держпідприємство

Депутат від "Батьківщини" розповів, як навести лад в "Укрзалізниці"

Роздовбайство і збитки — нардеп розкритикував відоме держпідприємство

"Укрзалізниця" вкрай недбало веде своє господарство, заявив нардеп з фракції "Батьківщина" Костянтин Бондарєв в ефірі каналу "Україна 24".

"Не дивлячись на те, що в "Укрзалізниці" існує якась звітність, вона ведеться, навіть великим фахівцям в цій області не завжди вдається знайти певні цифри, де є прибуток, а де — збитки. В результаті одні прибуткові напрямки, наприклад, перевезення вантажів, перекриваються роздовбайським веденням господарства при перевезенні пасажирів. Крім того, що це не якісно, ​​там взагалі немає ніякого обліку", — сказав він.

За словами депутата, менеджмент не дуже прагне навести в цьому порядок. Крім того, є величезне господарство непрофільних активів, які потрібно було б або розпродати, або утилізувати, сказав Бондарєв.

"А що відбувається з металобрухтом, який утилізується і за якими схемами — це взагалі окрема історія. Ми чуємо останній рік пориви до реформування УЗ. Здавалося б, правильна ідея - необхідно визначити, що дає прибуток, а що зазнає збитків. І потрібно, напевно, знижувати збитки, тобто все-таки собівартість знижувати на цю послугу для громадян. Але поки віз і нині там. Там вже змінилося три керівники. Мабуть, міністру вигідна така ситуація", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше політичний експерт Олександр Солонтай в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чому сфера пасажирських перевезень на залізниці є збитковою.

Джерело Україна 24 Теги