У поліції розповіли про роботу нової системи відеофіксації ДТП

Камери встановлюються на ділянках, де зафіксовано велику кількість важких ДТП

У поліції розповіли про роботу нової системи відеофіксації ДТП

Заступник начальника департаменту Патрульної поліції Олексій Білошицький в ефірі каналу "Україна 24" розповів про те, яким чином працюватимуть камери автоматичної фіксації ДТП на дорогах.

"Система автоматичної фіксації перевищення швидкості запрацює 1 червня. Всього 50 камер. За місцем розміщення камер інформацію ми публікуємо на сайті. Будь-хто може подивитися, візуалізована буде карта, буде вказана адреса місцезнаходження", - сказав він.

Разом з тим, інтерактивної карти на загальнодоступних ресурсах МВС і Нацполіції поки немає, мабуть, йшлося про запуск ресурсу.

Читайте також

За словами Білошицького, надалі камер буде більше.

"Швидкість контролюється не тільки за допомогою автоматичної фіксації. Нагадаю, що понад 100 приладів TruCam працюють у постійному режимі на дорогах, швидкість контролюється, зокрема в ручному режимі. Але питання установки камер автофіксації - питання вищої важливості, тому що ми ніколи не мали на меті встановити камери там, де вони просто можуть зібрати якомога більше штрафів і не мати ніякої користі з метою безпеки дорожнього руху", - сказав начальник департаменту.

Фото: Національна поліція

Карта з сайту Патрульної поліції

Білошицький зазначив, що головна мета установки камер - впливати на безпеку руху, а не притягати до відповідальності, а самі камери встановлюються на аварійно небезпечних ділянках, де було зафіксовано найбільшу кількість ДТП з тяжкими наслідками.

Популярні відео

Нагадаємо, кандидат юридичних наук Олександр Лещенко в ефірі каналу "Україна 24" розповів про нюанси, які можуть виникнути при цьому нововведенні - наприклад, якщо за кермом при порушенні був не хазяїн автомобіля.

Джерело Україна 24 Теги