Лікар розповіла, звідки може прийти друга хвиля коронавірусу

Інфекціоністка розповіла, чому в Україну може повернутися COVID-19

Лікар розповіла, звідки може прийти друга хвиля коронавірусу

Сім регіонів України поки не готові скасувати карантин. Як змінюватиметься епідеміологічна ситуація, розповіла інфекціоністка Євгенія Менжуліна в ефірі каналу "Україна 24".

"Зростання захворюваності очікуємо, тому що почнеться міграція населення, і не всі будуть сумлінно дотримуватися правил — масковий режим, дезінфектори й так далі. Багато що залежить від того, скільки людей буде дотримуватися обмеження", — сказала вона.

Також, за словами, лікаря, важливим фактором є сезон відпусток.

"Після сезону відпусток зростатимуть інші захворювання, в тому числі й коронавірусної етіології. Це все те, що люди провозять з відпусток і без того: кишкові інфекції, вірусні діареї, і так далі. Інше захворювання зможе знизити імунологічну відповідь, і людина легше зможе заразитися коронавірусом", — сказала вона.

Менжуліна рекомендує суворо дотримуватися рекомендацій МОЗ про засоби захисту та дезінфекцію, а також уникати масових скупчень людей.

Читайте також

Популярні відео

Нагадаємо, раніше епідеміологиня Тетяна Чумаченко в ефірі каналу "Україна 24" заявила, що Україні загрожує друга хвиля коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги