Це викручування рук - експерт про заяви Росії щодо Донбасу

Політичний експерт розповів про обов'язкові кроки для того, щоб просунутися в домовленостях про Донбас

Це викручування рук - експерт про заяви Росії щодо Донбасу

Звинувачення України з боку Росії в тому, що вона порушує домовленості щодо Донбасу, прокоментував керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефірі каналу "Україна 24".

"Звинувачувати Україну нема в чому, уряду України неможливо дорікнути в тому, що вони не висувають мирних ініціатив, тому що ініціативи висуваються. Стосовно РФ, то перш ніж звинувачувати, вона повинна надати докази та свідчення того, що Україна порушує режим. Ми повинні наочно побачити припинення вогню, насчамперед. Також ми повинні побачити що представники ОБСЄ допускаються на тимчасово окуповану територію", — сказав він.

Експерт назвав обов'язкові кроки для того, щоб виконувати Мінські угоди.

"Це тиск і викручування рук, щоб Україна швидше все зробила на російських умовах. Але ми на це не йдемо. Ми не робимо того, на чому наполягає Росія. Якщо будуть зроблені перші кроки — припинення вогню, розведення військ, виведення важкого озброєння, — то далі можна рухатися і за наступними пунктами", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Нагадаємо, представник Росії в Тристоронньої контактній групі по Донбасу Борис Гризлов заявив, що якщо Україна спробує змінити Мінські домовленості, то це може привести до "непоправних наслідків".

Раніше віцепрем'єр-міністр Олексій Резніков в ефірі каналу "Україна 24" відповів на звинувачення Росії у зриві переговорів Тристоронньої контактної групи (ТКГ) щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги