Три різновиди туризму в Україні: експерт розповів, куди і за чим їхати

Експерт з туризму вважає, що ціни на відпочинок в Україні не зростуть, а сервіс покращиться

Три різновиди туризму в Україні: експерт розповів, куди і за чим їхати

Експерт з туризму Антон Тараненко в ефірі каналу "Україна 24" розповів, як українці відпочиватимуть на початку літа.

"Уже ясно, що в червні відпочиватимемо в Україні, якісний сервіс за доступні гроші можна знайти. Багато туристичних локацій пропонують різні послуги, щодо сервісу є пропозиції на кожен гаманець. Думаю, що підприємці не будуть піднімати ціни і використовувати тему коронавірусу і закритих кордонів для короткого заробітку, а демонструватимуть українцям, що можна якісно і доступно відпочивати", - сказав експерт.

Тараненко розділив внутрішній туризм на три різновиди.

"Перше - сіті-туризм, туризм вихідного дня, це центральний регіон, Вінниця, Полтава, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя. Якщо говорити про туризм на узбережжі - крім Одеси, Херсона потрібно не забувати про Азовське море, Бердянськ, є багато куточків, розташованих на Донеччині під Маріуполем, це точно буде цікаво. І зелений туризм - насамперед західна Україна. Багато є різних напрямків, важливо, щоб запустилося сполучення між містами", - сказав Тараненко.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше в ефірі "Україна 24" експерт із зеленого туризму Любов Гавловська розповіла, що цього літа у зв'язку з карантином значно зросте популярність зеленого туризму і про те, у скільки обійдеться відпочинок.

Джерело Україна 24 Теги