Червоненко і В'ятрович влаштували жорстку перепалку в прямому ефірі - відео

Від образ втриматися не вдалося

Червоненко і В'ятрович влаштували жорстку перепалку в прямому ефірі - відео

Бізнесмен і політик Євген Червоненко та колишній керівник Інституту національної пам'яті, депутат Верховної Ради від фракції "Європейська солідарність" Володимир В'ятрович влаштували жорстку перепалку в прямому ефірі каналу "Україна 24".

Приводом стала дискусія про те, чи є нацистською символіка 14-ї гренадерської дивізії СС "Галичина". В'ятрович на початку включення висловив жаль з приводу того, що доводиться слухати такого співрозмовника. У свою чергу, Червоненко обсипав історика образами, серед яких зустрічалися слова "нікчемність", "лох педальний" і т.п.

Читайте також: Важливо не транслювати російські фільми - історик про пам'ять про війну

В'ятрович попросив Червоненка відповісти на питання, що зображено на цій символіці і чи є вона нацистською. Червоненко на питання відповідати не став. В'ятрович заявив, що відключиться від ефіру, проте не зробив цього і намагався продовжувати дискусію.

Популярні відео

Темою для обговорення в ефірі стало рішення Окружного адміністративного суду Києва, який визнав, що Інститут національної пам'яті незаконно надав висновок про неналежність символіки СС "Галичина" до символіки нацистського режиму. Суд зобов'язав інститут утриматися від поширення цього висновку. В'ятрович виступав третьою стороною і згодом зазначив, що в рішенні суду немає формулювання про те, чи є символіка СС "Галичина" нацистською.

Джерело Україна 24 Теги