Коли в Україну прийде справжнє літо: синоптик назвав дату

Директор Українського Гідрометцентру вважає, що нинішній дощової період - це благо для України

Коли в Україну прийде справжнє літо: синоптик назвав дату

Директор Українського Гідрометцентру Микола Кульбіда в ефірі каналу "Україна 24" розповів, коли можна очікувати теплого літа.

"Літо сто відсотків буде і прийде в перших числах червня, починаючи з 5 числа тепмпература повітря підвищиться, буде рости до +25 і більше градусів. Можна говорити, що не буде іншого літа, ніж спекотне, з великою кількістю днів з температурою від +25 до +30 і вище. Літо буде з грозами, локальним випадінням граду, зливами, шквалами", - сказав синоптик.

Читайте також

Кульбіда вважає, що нинішній період дощів є благом для України.

"У нас був дуже сухий період, і дощі - це просто благо для України, нехай вони тривають. Згодом вони скінчаться: сьогодні - завтра у багатьох регіонах, спочатку центральні області і південні, потім північні і західні, будуть сильні дощі з кількістю опадів від 15 до 30 мм на добу. Це все нормально, компенсація дефіциту опадів, який був взимку і ранньою весною", - сказав директор Гідрометцентру.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше експерт з питань зміни клімату Тарас Бебешко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про невідворотність змін клімату в Україні.

Джерело Україна 24 Теги