"Такий Кагарлик є в кожній області": нардеп про скандальний злочин

Заступник голови комітету з правоохоронної діяльності вважає, що треба вивчити збій системи МВС

"Такий Кагарлик є в кожній області": нардеп про скандальний злочин

Заступник голови парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності Андрій Осадчук вважає, що ексцеси, подібні події в Кагарлику, можливі в кожній області.

Про це він заявив в ефірі каналу "Україна 24"

"Я категорично не сприймаю риторику, що це ексцес виконавця. У мене є підстави вважати, що ми маємо умовний Кагарлик в кожній області, просто ми про це не знаємо. Саме тому ми хочемо зрозуміти, на якій стадії система МВС дала збій", - сказав нардеп.

Читайте також

За словами Осадчука, є багато фільтрів відбору, і треба вивчити, на якій стадії система дає збій.

"... Відбір, атестація, щорічний контроль. Цих поліцейських хтось брав на роботу, хтось перевіряв, направляв у Кагарлик. Ми хочемо зрозуміти весь комплекс проблем, щоб усвідомити, де не працює система фільтрів в міністерстві, і завдання - не просто покарати за цей дикий злочин, а унеможливити повторення таких ситуацій ", - сказав Осадчук.

За словами депутата, швидке реагування на ситуацію в Кагарлику відбулося завдяки втручанню прокуратури, а не МВС.

Популярні відео

Нагадаємо, в місті Кагарлик жінка звернулася до місцевої лікарні. Вона розповіла, що її побили і зґвалтували двоє співробітників поліції, які викликали її на допит в якості свідка у справі про крадіжку майна. Після інциденту підозрювані поліцейські були затримані, відділення поліції розформували.

Нардеп від фракції "Слуга народу", голова комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що комітет збирається на закрите засідання, щоб з'ясувати: ситуація в Кагарлику - це системне явище в цьому поліцейському підрозділі чи окремо взятий випадок .

Джерело Україна 24 Теги