Коли запрацюють КПВВ на Донбасі – подробиці від прикордонників

Прикордонники готові до запуску КПВВ на Донбасі, є порядок обсервації і додаток "Дій вдома"

Коли запрацюють КПВВ на Донбасі – подробиці від прикордонників

Пресофіцер Державної прикордонної служби в складі Об’єднаних сил Ігор Лизогуб в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про те, коли відкриються пункти пропуску на лінії розмежування в Донецькій і Луганській областях.

«Наразі інформація така, що у зв’язку з рішенням уряду продовжити карантин до 22 червня такі обмеження діятимуть і на контрольних пунктах в’їзду/виїзду. Перетнути лінію розмежування можна лише за окремим рішенням. Щодо подальших заходів – все залежатиме від подальших дій уряду», - наголосив Лизогуб.

Читайте також: "Ми ставимо представникам Донбасу три запитання": Олексій Резніков про переговори по ОРДЛО

За його словами, підрозділи Держприкордонної служби, які виконують завдання в межах гуманітарних коридорів і безпосередньо на КПВВ, готові до змін. Якщо буде відповідне рішення, пропуск буде забезпечено.

«Буде заступати на службу достатня кількість прикордонних нарядів, пропуск буде динамічний, є, якщо уряд визначить, порядок обсервації, є додаток «Дій вдома». Цей механізм вже напрацьований та діятиме на лінії розмежування», - повідомив прикордонник.

Він також розповів, що деяких громадян, відносно яких командувач Об’єднаних сил приймає рішення щодо пропуску на тимчасово окуповану територію, повертають окупаційні війська, тобто не пускають. Останній випадок мав місце 25 травня на КПВВ «Станиця Луганська».

Популярні відео

Раніше в Держприкордонслужбі розповіли, чи можна перетнути лінію розмежування з "ЛНР" і "ДНР" під час карантину.

Джерело Україна 24 Теги