"Моральні покидьки": у Авакова зробили жорстку заяву щодо подій у Кагарлику

Зорян Шкіряк заявив, що підозрювані поліцейські "під погонами приховували свою звірячу сутність"

"Моральні покидьки": у Авакова зробили жорстку заяву щодо подій у Кагарлику

Радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Зорян Шкіряк в ефірі каналу "Україна 24" закликав українців "не рівняти під одну лінійку" всіх працівників поліції. Таким чином він прокоментував затримання двох правоохоронців, яких підозрюють у побитті і зґвалтуванні жінки в місті Кагарлик на Київщині.

"Для нас як співробітників МВС це надзвичайно сумна і трагічна новина, коли правоохоронці стають учасниками таких жахливих і брутальних злочинів. Це особливо важко тому, що сьогодні десятки тисяч поліцейських гідно служать і захищають, перебуваючи в зоні ООС, відбиваючи війська агресора", - зазначив радник глави МВС.

Шкіряк закликав "ні в якому разі не ставити під сумнів ефективність усієї правоохоронної системи і ні в якому разі не рівняти під одну лінійку усіх".

"На жаль, з’являються отакі моральні покидьки, інакше їх назвати не можу, які, як виявилося, тривалий час під поліцейськими погонами і мундиром приховували свою звірячу сутність. Тому сьогодні ми відкрито заявляємо, що ми завжди були першими – першими виявляли, першими затримували і першими повідомляли суспільство", - наголосив він.

Нагадаємо, в місті Кагарлик жінка 1994 року народження звернулась до місцевої лікарні. Вона розповіла, що її  побили і зґвалтували двоє працівників поліції, які викликали її на допит як свідка у справі про крадіжку майна. Після інциденту підозрювані поліцейські були затримані, відділення поліції розформували.

Популярні відео

Радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Іван Варченко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що Національна поліція відправила в Кагарлик дисциплінарну комісію, яка має визначити міру провини співробітників поліцейського підрозділу.

Джерело Україна 24 Теги