"Як серпом по...": Гордон про реакцію Росії на інтерв'ю з Гіркіним

За словами журналіста, Гіркін на весь світ каже, що росіяни прийшли в Україну

"Як серпом по...": Гордон про реакцію Росії на інтерв'ю з Гіркіним

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що його інтерв'ю з екс-ватажком бойовиків "ДНР" Ігорем Гіркіним для Кремля було "як серпом по яйцях", оскільки стало доказом російської агресії проти України.

"Деякі ЗМІ намагаються показати Гіркіна дурником, думка якого не ототожнюється з офіційною точкою зору російського керівництва. Він не дурник, він дуже розумна людина. Розумна і переконана, ідейна. І те, що він говорив в інтерв'ю - не вся правда, але дуже багато правди, безумовно", - зазначив Гордон.

Читайте також: Інтерв'ю з Гіркіним: Гордон назвав ще три людини, з якими хоче говорити

За його словами, російській владі не подобається, що в інтерв'ю на весь світ пролунало головне - "полковник ФСБ разом з групою товаришів перетнули російсько-український кордон зі зброєю".

"Захопили спочатку Слов'янськ, потім Донецьк. Дорогою вбивали українських громадян. А як це називається в XXI столітті, коли громадяни однієї країни приходять зі зброєю до іншої? Це теж "іхтамнєт"? Це хто, інопланетяни прилетіли? Тому для Росії інтерв'ю Гіркіна - це як серпом по яйцях, вибачте. Гіркін на весь світ каже, що росіяни прийшли в Україну і влаштували чортзна-що тут, повбивали стільки народу, здійснили агресію проти суверенної держави", - наголосив журналіст.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше журналіст-розслідувач Bellingcat Христо Грозєв заявив в ефірі каналу "Україна 24", що інтерв'ю журналіста Дмитра Гордона з колишнім лідером бойовиків "ДНР" Ігорем Гіркіним може стати матеріалом у міжнародному суді в Гаазі щодо збитого на Донбасі "Боїнга" MH17.

Джерело Україна 24 Теги