Українців закликають відпочивати всередині країни - названа причина

Голова Держагентства з розвитку туризму розповіла, що потрібно зробити, щоб приваблювати туристів до відпочинку в Україні

Українців закликають відпочивати всередині країни - названа причина

В уряді України не виключають, що після карантину українці подорожуватимуть рідше й обережніше. Куди поїдуть туристи, якщо Європа не відкриє для них кордону до осені, розповіла Мар'яна Олеськів, голова Держагентства з розвитку туризму, в ефірі каналу "Україна 24".

"Я б радила планувати відпустку в Україні. Насамперед, щоб підтримати вітчизняну туристичну галузь. Хоча у нас не настільки був відсоток іноземних туристів, як в інших країнах, — близько 13% туристів в Україні були іноземці. Але все ж їх витрати становили близько третини всіх надходжень від туризму в Україні. Важливо підтримати сферу і зберегти робочі місця", — сказала вона.

При цьому Олеськів зазначила, що і підприємці зі сфери туризму повинні піти людям назустріч.

"Я розумію, що сьогодні курортні місцевості через високий попит підніматимуть ціни. Ми будемо проводити зустрічі для того, щоб запускати інформаційну кампанію по місцях, які не підвищують ціни і які не особливо відомі. Сфера, своєю чергою, повинна сконсолідуватися і створити цікавий туристичний продукт. Ці переговори ми ведемо з багатьма. У нас бізнес не завжди думає на перспективу, але зараз є шанс, і його потрібно використовувати", — сказала вона.

Читайте також

Популярні відео

Раніше експерт з зеленого туризму Любов Гавловська розповіла, що чекає туристів в Україні та у скільки обійдеться відпочинок.

Джерело Україна 24 Теги