Система не без вилупка – у Авакова розповіли про скандал в Кагарлику

"Поліція не веде слідство щодо своїх співробітників. Матеріали злочину передані до ДБР"

Система не без вилупка – у Авакова розповіли про скандал в Кагарлику

Радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Іван Варченко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про заходи, які здійснює Національна поліція після інциденту в Кагарлику для визначення міри провини співробітників Кагарлицького підрозділу поліції.

«Система Нацполіції, як виявилося в даному випадку, не без вилупка. На жаль такі ситуації трапляються і в розвинутих правових системах. Одні поліцейські захищають, а інші зганьбили свій поліцейський мундир. Реакція поліції була миттєвою, вже впродовж години ці особи були затримані, їх притягнуть до кримінальної відповідальності, цим займається ДБР. Я анітрохи не сумніваюсь, що вони нестимуть покарання за ст. 152 Кримінального кодексу, яка передбачає від 7 до 12 років ув’язнення», - зазначив радник міністра.

За його словам, Національна поліція відправила в Кагарлик дисциплінарну комісію, яка має визначити міру провини співробітників поліцейського підрозділу.

«Слідство ДБР дасть інформацію щодо того, коли і як здійснювались постріли і так далі. Що стосується покарання Кагарлицького відділку, напевне ви чули про розформування підрозділу – це покарання. Поліція не веде слідство щодо своїх співробітників. Матеріали злочину передані до ДБР. Далі ДБР вестиме цю справу. Нацполіція зараз направила в Кагарлицький підрозділ дисциплінарну комісію, яка визначить міру провини інших осіб, які мають часткову або повну відповідальність щодо поведінки особового складу, в тому числі психологів, керівника з кадрових питань тощо», - наголосив Варченко.    

Популярні відео

Нагадаємо, в місті Кагарлик жінка 1994 року звернулася до місцевої лікарні. Вона розповіла, що її побили і зґвалтували двоє співробітників поліції, які викликали її на допит в якості свідка у справі про крадіжку майна. Після інциденту підозрювані поліцейські були затримані, відділення поліції розформували.

Лідер Радикальної партії України Олег Ляшко в ефірі каналу "Україна 24" закликав максимально жорстко покарати працівників поліції, які підозрюються в побитті і зґвалтуванні жінки в місті Кагарлик на Київщині.

Джерело Україна 24 Теги