Коли в Україні запрацює залізниця — експерт дав відповідь

Спеціаліст в сфері транспорту розповів, скільки часу необхідно для відновлення пасажирських залізничних перевезень

Коли в Україні запрацює залізниця — експерт дав відповідь

У Мінінфраструктури пообіцяли, що залізниця відкриється до кінця тижня, а ціни на квитки не підійматимуться. Як і коли підуть потяги, розповів експерт у сфері транспорту Олександр Кава в ефірі каналу "Україна 24".

"Запуск залізничного пасажирського сполучення — це досить швидкий процес. Єдина складність — необхідна доба, щоб усі потяги почали роботу. Тому перший день запуску залізничного сполучення буде перехідним, тому що потяги стартуватимуть тільки з кінцевих точок. А наступного дня графік вже буде повним і в далекому, і швидкісному, і приміському сполученні", — сказав він.

Експерт також пояснив, як дотримуватимуться вимог про соціальні дистанції: чи не зменшуватимуть кількість пасажирів у потягах.

"У кожного складу є постійна і факультативна група вагонів, яка дочеплюється, якщо є великий попит на квитки. Через це свого часу продаж квитків була скоригована, і зараз вона йде повагонно, щоб не було порожніх вагонів або, щоб потяг ішов тільки з проданими нижніми полками, оскільки це неефективно. Залізниця повинна працювати в умовах заповнюваності всіх вагонів", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше директор Центру транспортних стратегій Сергій Вовк розповідав, чи подорожчають квитки на потяги.

Джерело Україна 24 Теги