Одеса готується приймати туристів: у мерії розповіли про пом'якшення карантину

В мерії очікують, що людей в Одесі буде дуже багато

Одеса готується приймати туристів: у мерії розповіли про пом'якшення карантину

В Одесі в нинішньому літньому сезоні, незважаючи на адаптивний карантин, очікують великого напливу туристів з інших регіонів України.

Як місто готується до туристичного сезону і знімає карантинні обмеження, розповіла в ефірі каналу "Україна 24" директорка департаменту культури та туризму Одеської мерії Тетяна Маркова.

"Дуже хочеться вірити, і про це говорив головний санітарний лікар України, що солона вода і яскраве сонце - це те середовище, де віруси не живуть... Те, що людей в Одесі буде дуже багато - вже зрозуміло. Ми сьогодні моніторили - зняти гарний будинок на все літо вже практично неможливо, все заброньовано. З 22 травня офіційно почали свою роботу готелі. Одеса вийшла на рівень адаптивного карантину. Готелі готуються, вони давно вже чекали можливості відчинити свої двері і пустити гостей", - розповіла Маркова.

Читайте також

За її словами, українські туристи поїхали до Одеси, не чекаючи на пом'якшення карантину.

"Люди своїм приватним транспортом з травневих свят почали приїжджати до Одеси. На 9 травня у нас було три вихідних, і ми бачили велику кількість людей, які власним транспортом добиралися до Одеси", - зазначила директорка міського департаменту культури та туризму.

Також Маркова повідомила, що Одеса готує туристам спеціальні туристичні продукти та акційні пропозиції, оскільки карантин "боляче вдарив по економічному стану не тільки всієї країни, а й окремо взятого українця".

Популярні відео

Нагадаємо, раніше президент Української асоціації туристичних агентств Антон Рудич розповів в ефірі Україна 24 ", як і де українці відпочиватимуть після карантину.

Джерело Україна 24 Теги