Це культурний злочин — знаменитий український музикант розкритикував карантин

Лідер групи "ВВ" розповів про творчість під час карантину і відновлення культурної сфери в Україні

Це культурний злочин — знаменитий український музикант розкритикував карантин

Про свою творчість під час карантину розповів музикант, лідер групи "ВВ" Олег Скрипка в ефірі каналу "Україна 24". Зокрема, він записав відому українську пісню авторства Дмитра Павличка "Два кольори" англійською мовою і презентував її в мережі.

"Я презентував нову пісню в Англії, Америці й Австралії. Я це приурочив до Дня вишиванки. Я вважаю, що Україна — це більше, ніж її межі, по всьому світу є українці та цінителі української культури. У наших українських піснях всы ті цінності, які близькі будь-якій людині", — сказав він.

Також Скрипка відповів на питання, коли відновиться концертна діяльність музикантів.

"Дивіться, якщо ми відкриваємо ринок або спортзал з 25 числа, то вони й починають працювати з 25-го. Якщо ж ми озвучуємо якусь дату, коли можна починати концерти, це означає, що ми тільки почнемо готуватися, і лише через 2 місяці пройде сам захід", — сказав він.

Читайте також

Музикант вважає, що карантин вкрай негативно позначився на культурній сфері, і вона вже зазнала непоправних втрат.

"Це називається культурний злочин. Ті зірки, у яких був якийсь запас, ще можуть протриматися. У інших це просто катастрофа. Культурну сферу ми просто поховали. Я думаю, що незворотні процеси вже пішли, культура втратила багатьох людей, які пішли в інші сфери. В інших країнах хоча б компенсацію давали тим, хто втратив роботу, в інших не було такого драконівського карантину. Наприклад, я хотів 2-3 кліпи зняти, а тепер у мене немає такої можливості. У багатьох такої можливості вже не буде взагалі.

Я знаю, скільки в 90-х роках культура втратила творчих людей, вони пішли працювати на заправки, на заводи, на ринки. Я не думаю, що це настільки ж катастрофічний процес, але відновлення займе кілька років", — розповів Скрипка.

Популярні відео

Раніше про перенесення концертів та масових заходів через карантин розповідав в ефірі "Україна 24" директор компанії з організації концертів Андрій Опарін.

Джерело Україна 24 Теги