Гіркін і Поклонська - не головні спікери: дружина Гордона пояснила його інтерв'ю

Головред сайту "Гордон" розповіла, чому було важливо взяти інтерв'ю у таких людей, як Гіркін та Поклонська

Гіркін і Поклонська - не головні спікери: дружина Гордона пояснила його інтерв'ю

Про скандальні інтерв'ю журналіста Дмитра Гордона з Ігорем Гіркіним та Наталією Поклонською висловилася журналістка, головна редакторка сайту "Гордон" і дружина Гордона Олеся Бацман в ефірі каналу "Україна 24".

"Дмитро Гордон бере інтерв'ю у Поклонської та Гіркіна, людей, які зіграли фатальну роль в історії сучасної України. Поклонська як символ зрадництва, російської анексії. Гіркін як символ агресії російської, офіцер ФСБ, людина з російським паспортом, яка прийшла з тими ж росіянами на українську землю і захопила її, вбиваючи тут українців.

Ці інтерв'ю дуже важливі, але вони не є, якщо брати всю ту роботу, яку проводить Дмитро Гордон, першими в списку. Були набагато вагоміші особистості й зі знаком плюс, і зі знаком мінус", — сказала вона.

Бацман пояснила, що ці інтерв'ю мають велике значення для України.

"Ці інтерв'ю дуже важливі для держави Україна, тому що це пряме документування російської агресії — це енциклопедія російської агресії щодо і Криму, і Донбасу. Людей, у яких відкриваються очі на масштаб російської агресії, стає більше", — сказала вона.

Читайте також

Популярні відео

Раніше Дмитро Гордон назвав ще трьох людей, з якими хоче говорити.

Джерело Україна 24 Теги