"Каструвати треба": Ляшко жорстко висловився про зґвалтування у Кагарлику

За словами політика, винуватці заслуговують на найсуворіше покарання

"Каструвати треба": Ляшко жорстко висловився про зґвалтування у Кагарлику

Лідер Радикальної партії України Олег Ляшко в ефірі каналу "Україна 24" закликав максимально жорстко покарати працівників поліції, які підозрюються в побитті і зґвалтуванні жінки в місті Кагарлик на Київщині.

"Це жахливо. Немає слів, щоб висловити співчуття жертвам і описати тих, хто це зробив. Це кончені покидьки, які заслуговують на найбільше покарання, яке тільки може бути. Ґвалтувати нещасну жінку, використовуючи свої повноваження, прикриваючись погонами і своїм посвідченням – це кончені тварюки тільки можуть так робити", - наголосив політик.

Читайте також

Ляшко висловив подяку медикам, які "не дали приховати цю історію", а також відзначив правильну і оперативну реакцію керівництва МВС і Нацполіції, "які нічого не приховали, негайно розпустили той відділ поліції".

"Там треба глибоко покопатися, зокрема і психоаналітикам, щоб на майбутнє в університетах вчити правоохоронців, як не допускати цих злочинів. Це надзвичайно трагічна подія, яка дискредитує нашу країну. Має бути найжорсткіша відповідальність. Каструвати треба їх. Хотів зґвалтувати – каструвати, щоб сам себе тільки ґвалтував і більше нікого. За такі злочини треба вводити смертну кару", - додав він.

Популярні відео

Нагадаємо, в місті Кагарлик жінка 1994 року народження звернулась до місцевої лікарні. Вона розповіла, що її  побили і зґвалтували двоє працівників поліції, які викликали її на допит як свідка у справі про крадіжку майна. Після інциденту підозрювані поліцейські були затримані, відділення поліції розформували.

Джерело Україна 24 Теги