Деякі області не дотягують - в МОЗ розповіли про тестування на коронавірус

Найбільше тестів проводять у регіонах з високим рівнем захворюваності

Деякі області не дотягують - в МОЗ розповіли про тестування на коронавірус

Головний санітарний лікар України, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що деякі регіони країни критично не дотримуються критеріїв МОЗ щодо кількості тестувань на коронавірус.

На запитання, чи достатньо для України показника 10 тисяч тестів за добу, Ляшко відповів:

"Достатньо чи недостатньо тестів – різні експертні думки будуть говорити про різні речі. Головне питання в тестуванні – це стримування розвитку коронавірусної хвороби. Якщо кількість тестування дозволяє стримувати кількість випадків на певному рівні, значить тестувань вистачає. Можливо, треба було б і більше тестів робити. Але коли ми запровадили критерій, що в нас має бути середня кількість тестувань 12 на 100 тис. населення за останні сім днів – деякі області критично не дотягували до цього критерію".

Читайте також

Заступник очільника МОЗ навів приклади тестувань по областях України:

"Можемо подивитися по областях. Чернівецька область найдовше в епідпроцесі, у них рівень тестування на рівні європейського на область. Там велика кількість контактних, велика кількість хворих, тому тестують більше. Сумська, Луганська область – тестують менше, бо у них мала кількість випадків".

Популярні відео

Нагадаємо, 17 травня головний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що найближчим часом тестування на коронавірус стане доступнішим, але всім підряд його робити не будуть.

Джерело Україна 24 Теги