В школах змінять навчання через карантин: міністр повідомила деталі

Для кожного учня, класу і школи обіцяють особливий підхід

В школах змінять навчання через карантин: міністр повідомила деталі

Виконувачка обов'язків міністра освіти та науки України Любомира Мандзій в ефірі каналу "Україна 24" розповіла, як зміниться навчальний рік у школах у зв'язку з вимушеною перервою в навчанні через карантин.

"У шкільній програмі в наступному навчальному році буде передбачене так зване корегуюче навчання, що дозволить учителям проаналізувати матеріал і з'ясувати рівень навченості учнів, охоплення того матеріалу, вивчення якого припало на період карантину", - розповіла глава Міносвіти.

Читайте також

За її словами, вчителі зможуть "діагностувати ситуацію, узагальнити, підсумувати, щоб не було прогалин у вивченні того чи іншого матеріалу".

"Буде виключно індивідуальний підхід і індивідуальна траєкторія для кожного учня, класу і школи. Є школи, в яких було добре налагоджене навчання під час карантину з використанням дистанційних технологій. Були школи, де учні і вчителі мали менше можливостей щодо використання технологій дистанційного навчання. У нас понад 15 тисяч шкіл, і тут не може бути уніфікованого рішення. Буде можливість впродовж певного періоду часу діагностувати ситуацію і розробити свою індивідуальну траєкторію щодо вивчення матеріалу, який припав на період карантину", - розповіла Мандзій.

Популярні відео

Нагадаємо, в.о. міністра освіти Любомира Мандзій також розповіла в ефірі каналу "Україна 24", як відбудуться іспити у вишах.

Джерело Україна 24 Теги