"Люди хворіють, помирають": мер Чернівців про карантин у місті

Місто не відповідає двом критеріям для пом'якшення карантину

"Люди хворіють, помирають": мер Чернівців про карантин у місті

Чернівці не відповідають двом з трьох критеріїв для пом'якшення карантину, викликаного коронавірусом – фіксується багато нових випадків захворювання на коронавірус, а в лікарнях відчувається нестача вільних місць для хворих.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" мер Чернівців Олексій Каспрук.

За словами мера, жителі міста найбільше очікують запуску громадського транспорту і дитячих садочків, бо дуже багато батьків отримали можливість працювати, але вимушені перебувати вдома з дітьми.

"Водночас, ми не відповідаємо двом критеріям. Найголовніший для Чернівців, який я бачу - це критерій заповнюваності ліжок у лікарнях. У нас 117 ліжок передбачено під COVID-19, три міські лікарні зайняті лікуванням хворих цією інфекцією. Сьогодні на ранок у нас було 30 ліжок - це аж ніяк не 50%. А ще 10 днів тому йшлося про наявність 2-3 вільних ліжок, що не давало можливості робити послаблення", - розповів він.

Читайте також

Каспрук зазначив, що за останні кілька днів "є тенденція легкого зменшення кількості захворілих".

"Про стабільне зменшення говорити, на жаль, немає можливості. Люди хворіють, люди помирають", - наголосив він.

Водночас, мер заявив, що місто готове для запуску садочків. За його словами, існує проблема з громадським транспортом, оскільки перевізники вимагають підвищити плату за проїзд з 5 до 10 гривень.

Нагадаємо, радник мера Києва Віталія Кличка Володимир Бондаренко в ефірі каналу "Україна 24" розповів, коли почнуть працювати в Києві дитсадки і ТРЦ, закриті через епідемію коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги