Дніпро послаблює карантин: голова ОДА розповів, що вже відкрилося

Як працюють у Дніпрі заклади та громадський транспорт під час пом'якшення карантину

Дніпро послаблює карантин: голова ОДА розповів, що вже відкрилося

Про те, як Дніпропетровщина починає виходити з карантину, розповів голова обладміністрації Олександр Бондаренко в ефірі каналу "Україна 24".

"Уже дозволили працювати громадському транспорту. Де факто він почав працювати в неділю. 90% маршрутів вже запущено, але кількість транспортних засобів поки що не відповідає докарантинному періоду. Що до метро, то вранці регіональна комісія дозволила з 15.00 працювати метрополітену в Дніпрі за умови дезінфекції, масок у пасажирів, дотримання дистанції", — сказав він.

Бондаренко розповів, коли відкриються дитячі садки в області.

"Деякі міста вже готові відкрити дитячі садки, а деякі ні. Тому прийнято рішення з 27 травня по області дозволити відкривати садки. Якщо місто не готове їх відкривати, то можна робити це пізніше, але не раніше", — сказав він.

Також глава обладміністрації розповів, що ще працює, а кому поки не дозволили відкриватися.

"Салони краси вже працюють, літні тераси кафе також відкриті з 22 травня. Дотримання вимог контролюється Національною поліцією. Поки не працюють ТРЦ, фітнес-зали. Храми відкриті, але тільки за умови 1 людина на 10 кв. м. Концерти та масові заходи поки заборонені. Також не працює міжміський транспорт", — повідомив він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше в КП "Київський метрополітен" розповіли, як стежать за безпекою пасажирів.

Джерело Україна 24 Теги