У Києві готуються до відкриття дитсадків: у Кличка назвали терміни

Радник мера Києва розповів, як і коли запрацюють дитячі садки та торговельні центри

У Києві готуються до відкриття дитсадків: у Кличка назвали терміни

Коли запрацюють у Києві дитсадки та ТРЦ, закриті через епідемію коронавірусу, розповів радник мера Києва Віталія Кличка Володимир Бондаренко в ефірі каналу "Україна 24".

"Поки що почали працювати невеликі приватні дитсадки. Комунальні зараз готуються до відновлення діяльності. З 23 травня необхідно від 10 до 14 календарних днів. Тому початок їх роботи ми очікуємо через 2 тижні. Їм потрібно закупити дезінфікуючі засоби, перерозподілити персонал і так далі", — сказав він.

За словами Бондаренка, ТРЦ вже теж готуються до відкриття, але мова йде тільки про відкриття магазинів. Відкриття розважальних майданчиків поки відкладене, обговорюється питання фудкортів, які розташовані на відкритому просторі, додав він.

Також Бондаренко розповів про заходи безпеки на продуктових ярмарках. За його словами, на кожній з них для контролю обов'язково будуть присутні представник Держспоживслужби та представник однієї з міських служб, які стежитимуть, щоб не було порушень

"Великих порушень ми не фіксуємо. Є несистемні порушення, тому ми просимо киян дотримуватися правил. Не скажу, що перші дні послаблення принесли якісь несподівані результати", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше лікар-епідеміолог розповіла, чи можлива друга хвиля коронавірусу і як себе убезпечити.

Джерело Україна 24 Теги